עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין תביעות ביטוח – תמיד לצידך

אוי ביטוח… כשאתם קונים את הפוליסה הם מבטיחים הרים וגבעות, אך ברגע האמת הם נעלמים מהאופק ואינם מוכנים לשלם שקל.

תביעות ביטוח הן תביעת קשות וקלות בו זמנית. קשות- כי חברות ביטוח מחזיקות סוללת עורכי דין ומגשרים כדי לשכנע אתכם לא לתבוע, וקלות- כי ברוב המקרים, אם אתם מאמינים שמגיע לכם כיסוי ביטוחי- כנראה שאתם צודקים. ועם עורך דין תביעות ביטוח טוב בצד שלכם- יהיה קל לשכנע גם את השופטים בכך.

איך בוחרים עורך דין תביעות ביטוח

ישנם שני סוגים של נצחונות בתביעות ביטוח: כניעה של חברת הביטוח ותשלום פיצוי במסגרת הסדר טיעון מחוץ לבית המשפט, וניצחון באמצעות פסיקה משפטית לטובתם וכפיית תשלום על חברת הביטוח. כמובן שיש יתרונות וחסרונות לכל ניצחון.

בהסדר טיעון, אתם נהנים מתשלום מהיר ובטוח אך נמוך יותר מהתשלום המלא לו תהיו זכאים לו תנצחו במשפט. יתרון משמעותי של ניצחון כזה- פטור מהוצאות משפט גבוהות .

ניצחון משפטי לעומת זאת דורש לפעמים שנים של דיונים משפטיים מורכבים, הוכחות, עדויות מומחים ועוד. הליך כזה יכול להיות יקר, ממושך וארוך- אולם עם עורך דין תביעות ביטוח בעל ניסיון ותושייה שיודע לזהות קייס מנצח בקלות- התהליך שווה את זה.

בחירת עורך דין תביעות ביטוח צריכה להיעשות באמצעות בחינת הרקורד המשפטי של עורך הדין. אם חברות הביטוח מכירות את עורך הדין והפסידו לו פעם או פעמיים, יש סיכוי סביר שהם יסכימו ללכת על עסקת טיעון מפנקת במקום לבזבז זמן וכח אדם על מאבק חסר תוחלת (תוכלו להיות בטוחים שחברת הביטוח בודקות את הרקורד של עורך הדין שבחרתם כדי להחליט אם שווה להם להילחם בבית משפט או לשלם מיידית).

תהליך הגשת תביעת ביטוח

במקרה שחברת הביטוח מסרבת לשלם, עורך דין תביעת ביטוח ישלח מכתב אזהרה עם פרטי המקרה ודרישה לתשלום מיידי של הסכום המבוקש. 

אם חברת הביטוח מסרבת לשלם את מלוא הסכום המבוקש, ניתן להתקדם לשלב הגשת התביעה. עורך דין חברת ביטוח אוסף בשלב זה כמה שיותר הוכחות לחיזוק הטענות שלו; חוו”ד מומחים על עלות הנזק, תיעוד של המקרה הביטוחי מכמה שיותר מקורות רשמיים (משטרה, בתי חולים וכו’) ועוד מסמכים נוספים המחזקים את טענות התביעה.

עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח 

משרד עו”ד אמיר עזר הינו משרד ותיק בעל ניסיון רב בעולמות מגוונים של החוק, כולל חוק הירושות, נדל”ן וביטוח. וייצג מקרים שונים כעורך דין מעמד אישי, עורך דין נזקי רכוש , עורך דין נזקי גוף ועוד.

לעו”ד אמיר ניסיון של למעלה מ-15 שנים כעורך דין ביטוח ומספר רב של ניצחונות מול חברות הביטוח. פנו עוד היום לייעוץ טלפוני חינם>>

 

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום